naziv
||||

Vanredno obrazovanje – obrazovanje odraslih

Informacije o VANREDNOM ŠKOLOVANJU

mogu se dobiti svakog petka u vremenu
od 12:45 do 14:15 časova dok traje nastava
od 1.septembra do 20.juna

Informacije daje prof. Biljana Živanović

u kancelariji broj 2 tel. 013/318-977

Ako se aktivno bavite sportom, ako zbog bolesti ili zaposlenosti ili iz nekih drugih razloga ne možete redovno da pohađate školu ili uopšte niste završili srednju školu, ako želite da se prekvalifikujete (promenite zanimanje) u okviru istog ili drugog područja rada, ako želite da se dokvalifikujete (imate završenu trogodišnju, a želite četvorogodišnju školu),  onda je za Vas - VANREDNO ŠKOLOVANjE.
Znači, Tehnička škola "23.maj" Vam nudi mogućnosti:
         Vanredno školovanje (ukoliko želite da nastavite prekinuto školovanje ili nikada niste ni pohađali srednju školu)
         Prekvalifikaciju (ukoliko želite da promenite zanimanje)
         Dokvalifikaciju (ukoliko sa završenom trogodišnjom školom želite da nastavite školovanje i završite četvorogodišnju školu)
U prvi razred vanrednog školovanja se mogu upisati samo učenici stariji od 17 godina u upisnim rokovima koji važe za redovne učenike i to za obrazovne profile odobrene od Ministrastva prosvete, a objavljene u konkursu za redovne učenike.
Na programe prekvalifikacije, dokvalifikacije i specijalizacije se možete upisati tokom cele godine. Dovoljno je da se javite našem profesoru zaduženom za vanredno školovanje.
Redovan učenik koji iz nekih razloga želi da pređe na vanredno školovanje može to uraditi u toku školske godine uz saglasnost roditelja i odobrenje direktora škole.
Takođe, redovan učenik koji zbog lošeg uspeha (dva puta ponovljen razred)  izgubi pravo na redovno školovanje, može nastaviti školovanje kao vanredan učenik.

 

 

ПОНЕДЕЉАК , 29.01.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Екологија и заш жив средине
Извори загађења жив ср
Заштита и загађивање воде
Географија

11:50
Уч.

Цветковић Михаела(ек)
Митровић Наташа(ек)
Костић Маја(извори)
Савановић Милан(вода)
Чока Астина (гео)

Максић анђа
Суба Славица
Тот Нада

Техничка обрада у премеру
Нацртна геометрија
Грађевински материјали

11 .00
Уч

Галоња Миодраг
Грбић Теодора
Сасик Даниела

Миладинов Александар
Николаш Р. Радмила
Јањић Мира

Енглески језик

П:13:35
У:14:25
Уч

Глишовић Јелена
Томић Стефан

Шарац Владимир
Драгић М. Гордана
Недељковић Дарија

Практична настава са технологијом рада

12:00

Шпика Милан
Мијатовић Јована
Думитру Витомир

Матејић Софија
Ђорђевић Радмила
Перић Данијела

УТОРАК, 30.01.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Практична настава

16:15

Бундало Мина

Ћурчић јелена
Петрић Данијела
Субин Бранка

Српски језик и књижевност

П:12:40
У:13:25

Глишовић Јелена

Бељин Весна
Милановић Стојанка
Топић Јасмина

СРЕДА , 31.01.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Технологија образовног профила

16:15
Уч.

Бундало Мина

Петрић Данијела
Ћурчић Јелена
Секулић Наташа

Физика
Грађевинске конструкције

10:10
Уч

Рикановић Јована
Сасик Даниела

Воденичар М. Сања
Поповић Милка
Пантелић Оливер

Прерада и одлагање отпадних вода

11:50
Уч

Савановић Милан

Суба Славица
Благојевић Јадранка
Баревачки Ивана

ЧЕТВРТАК, 01.02.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Хемиија
Техничко цртање и маш елементи
Испитивање тла, воде и ваздуха

15:15
Уч.

Рикановић јована(х)
Ивковић Ивана(х)
Јанковић Немања(маш ел)
Костић Маја(исп)

Џелајлија Дарко
Попов Снежана
Вићентић Јованка

Примењена геодезија
Катастар непокретности
Технологија грађевинских радова

11:00
Уч.

Галоња Миодраг
Радисављевић Никола
Сасик Даниела

Ђаковић Анђелка
Ивановић Александра
Тирнанић Милка

ПЕТАК, 02.02.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Познавање препарата

15:15
Уч.

Митровић Наташа
Чока Астина
Ивковић Ивана
Цветковић Михаела

Траиловић Лана
Игњатов Оливера
Марић Мира

Социологија

12:40

Сасик Даниела

Додер Бранислав
Шарац Владимир
Станковски Зорица

Грађанско васпитање

11:50

Глишовић Јелена

Даничић Љиљана
Радмановић Радослав
Борка Емануел

Математика

П:11:00
У:11:50

Рикановић Јована

Петковић Марија
Живановић Драженка
Јањић Мира

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ
МАТУРСКИ ИСПИТ
ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКА 2017/18.
ПИСМЕНИ ЗАДАТАК ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ
СРЕДА, 31.01. 2018. од 10:15 до 13:15
Комисија:       1. Милановић Стојанка ; 2. Бељин Весна ; 3. Топић Јасмина 
                               
 
дежурни на писменом



учионица

кандидати

дежурни професор

Цветковић Никола, Џинић Дејана

Крга Бранислава

УСМЕНА ОДБРАНА ПРАКТИЧНОГ РАДА


ПОНЕДЕЉАК, 05.02. 2018. 

 

11:50

учионица

Комисија:
Суба Славица, Благојевић Јадранка, Винчић Р. Марија

 

 Цветковић Никола                                     
Џинић Дејана
Баловић Сања

 

 

 

 

 

 


 

14:25

учионица

Комисија:
Вићентић Јованка, Ћурчић Јелена, Радеч Н. Валентина

Стојановски Жељко
Драганов Младен

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ
ЧЕТВРТАК, 01.02.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Одлагање отпада
Прерада и одлагање отпадних вода
Органска хемијска технологија

11:50

Пувалић Иван
Цветковић Никола
Џинић Дејана
Драганов Младен

Суба Славица
Стојак Ј. Гордана
Субин Бранка

УТОРАК, 06.02.2018.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Прерада и одлагање чврстог отпада

11:50

Стојановски Жељко
Баловић Сања

Вићентић Јованка
Вучић Драгана
Марић Мира

 




Copyright 2011. - Design D.Radević - All rights reserved.