На обуци за талентоване ученике

На обуци за талентоване ученике АП Војводине која се одржала од 8. до 13. априла у Андревљу учествовали су и ученици Техничке школе „23.мај”, заједно са Техничком школом „Иван Сарић” из Суботице, Гимназијом и економском школом „Доситеј Обрадовић” из Бачке Тополе, као и Медицинском школом  „Стевица Јовановић” такође из Панчева.

Током боравка реализоване су радионице о самопоуздању, јавном наступу, професионалној оријентацији, а учесници обуке посетили су Филозофски Факултет у Новом Саду. Током обиласка Сремских Карловаца, одржано је такмичење „Ја имам таленат” и направљена химна Андревља. Наши најбољи и најталентованији ђаци у најбољем су светлу представили школу, стекли нове вештине и знања, као и нове пријатеље.