Успех наших графичара на републичком такмичењу

У Новом Саду је од 10. до 13. априла одржано 28. републичко такмичење из подручја рада Хемија, неметали и графичарство.

Домаћин такмичења за групу графичарство била је новосадска Техничка школа „Милева Марић–Ајнштајн”. Техничка школа „23.мај” Панчево имала је част да узме учешће на овом такмичењу. Представници наше школе биле су ученице одељења 4-5, Анђелија Вилимановић и Тамара Томаш, као и њихови ментори, професорке Наташа Станковски и Данијела Петрић Јовановић. Анђелија и Тамара, које се школују на образовном профилу техничар за графичку припрему, иначе су одличне ученице и „уметничке душе” чији се успех и интересовања неограничавају само на школу. Захваљујући њима и њиховом вредном раду, а залагању и пожртвованости професора-ментора, Техничка школа „23.мај” остварила је завидан успех на овом такмичењу, освојивши високо 3. место.

Надамо се да је овај пехар, који је сада стигао у нашу школу, само први у низу из области графичарства, а свакако јесте један од многих којима се школа може похвалити.