Велики успех наших фризера

Четворо ученика треће године фризерског смера освојило је шест пехара на 25. Републичком такмичењу ученика-фризера. Такмичење је одржано 20. и 21. априла у Школи за негу лепоте у Београду.

На такмичењу је учествовало укупно 14 школа, а ученици су се такмичили у пет дисциплина: женско шишање – степенасти боб, слободна креација (таласи), израда пунђе, мушко шишање – фејд, мушко фенирање – каре фенирање. Нашу школу представљали су Снежана Лекић, Матеја Шкрбић, Глоријан Николић и Милица Савић. Снежана Лекић донела је школи чак три пехара. Освојила је прво место у категоријама женско шишање и слободна креација (таласи), а била је прва и у укупном пласману (оцењивали су се шишање, слободна креација и пунђа). Матеја Шкрбић освојио је друго место у категорији слободна креација (таласи). У категорији мушко шишање – фејд Глоријан Николић се пласирао на треће место. Глоријан је заузео друго место у укупном пласман када је реч о женским фризурама и четврто место у укупном пласману у категорији мушких фризура.

Ментори наших ученика били су професори Данијела Перић, Марија Гуглета и Марко Атанасовски.

Детаљније информације и фотографије на сајту Здраво Панчево.